فرهنگ و هنر

چاپ چهارم برای خاطرات بانوی مبارز انقلاب در کمتر از سه ماه

چاپ چهارم برای خاطرات بانوی مبارز انقلاب در کمتر از سه ماه

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی برگزیده های ایران، احمد شایان فر مدیرعامل مرکز نشر هاجر خبر از تجدید چاپ کتاب «قصه مهتاب» داد که این کتاب در کمتر از سه ماه به چاپ چهارم رسیده و با استقبال گسترده مخاطبان مواجه شده است. این کتاب خاطرات  بانوی مبارز سیده خدیجه مستعدی عربانی است که هم در دوران دفاع مقدس و هم در دوران قبل از بعد از انقلاب فداکاری‌های بسیار کرده است و سید ولی هاشمی خاطرات این نویسنده را به نگارش در آورده است. در ادامه و در این فیلم می‌توانید با خلاصه‌ای از زندگی این بانوی انقلابی آشنا شوید:

احمد شایان فر مدیرعامل مرکز نشر هاجر درباره این کتاب گفت: تاثیرگذاری زنان در پیروزی انقلاب اسلامی انکار ناپذیر است، تاثیراتی که در تربیت فرزندان و روحیه بخشیدن به همسران خویش داشته‌اند و در میدان مبارزه حضور یافتند که تعدادی از آنان طعم شهادت را چشیده و عده‌ای دیگر با تن رنجیده از شکنجه‌های ساواک و عوامل شاه، پیروزی انقلاب اسلامی را نظاره کردند.

مدیرعامل مرکز نشر هاجر خاطر نشان کرد: کتاب قصه مهتاب روایت مبارزات یکی از بانوان مبارز مسلمان خانم خدیجه مستعدی عربانی با وجود کهولت سن و لطمات وارده در طول سالها تحمل حبس و شکنجه توانست گوشه‌هایی از زندگی پر مشقت خود را روایت کند.

وی افزود: سختی‌های این بانوی مبارز تنها روزهای قبل از انقلاب را در بر نمی‌گیرد و در زمان سال‌های دفاع مقدس نیز گوشه‌ای دیگر از رشادت‌های بانوی مبارز مسلمان ایرانی را به تصویر کشیده است. او همچنین در کنار مبارزات خویش کمر همت به تربیت فرزندان می‌بندد.

نگاهی به کتاب گنجینه رنج/ ماجرای گنج‌هایی که دادیم و رنج‌هایی که به جان خریدیم

شایان فر بیان کرد: این روایت با نویسندگی سید ولی هاشمی به ثمر نشسته و مرکز نشر هاجر مبارزات این بانوی مبارز را در گوشه‌ای از تاریخ معاصرمیهن اسلامی ثبت کرده است که این کتاب در مدت ۳ ماه به چاپ چهارم رسید.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا