اخبار ورزشی

کار پرسپولیس در تاجیکستان گره خورد

کار پرسپولیس در تاجیکستان گره خورد

تیم فوتبال پرسپولیس ایران در نخستین دیدار خود در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۷:۳۰ امروز (سه‌شنبه) در شهر دوشنبه تاجیکستان به مصاف استقلال رفت.

ترکیب استقلال تاجیکستان: رستم یتیموف، آرتور کارتاشیان، سدیوجون قوربانوف، ایوان نووسلیچ، علیشهر جلیلوف، تابرزی داولاتمیر اسلاموف، دنیس بگانوویچ، احسان پنشنبه، احمدونی کمالوف، رومیش جلیلوف و سنین سبایی.

ترکیب پرسپولیس ایران: علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی‌زادگان، گئورگی گولسیانی، علی نعمتی، وحدت هنانوف، سروش رفیعی، مسعود ریگی، مهدی ترابی، سعید صادقی، محمد عمری و نبیل باهویی.

داور: محمد العالی کویتی

دقیقه ۵: حرکت نبیل باهویی باعث شد تا پاس در عرض این بازیکن پس از برخورد به پای مدافعان تاجیکستانی به تیر دروازه حریف بخورد و برگشت داده شود.

دقیقه ۸: گئورگی گولسیانی اولین کارت زرد مسابقه را دریافت کرد.

دقیقه ۱۸: علیشهر جلیلوف هم با دریافت کارت زرد از داور جریمه شد.

دقیقه ۲۹: ضربه ایستگاهی زیبای مهدی ترابی اولین گل پرسپولیس را وارد دروازه حریف تاجیکستانی کرد.

دقیقه ۳۳: حمله خطرناک استقلال با خروج اشتباه بیرانوند می‌رفت تا گل مساوی را خیلی زود برای این تیم به همراه داشته باشد، اما دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس با بازگشت به موقع خود به دروازه و یک عکس‌العمل زیبا به خوبی ضربه بازیکن حریف را برگشت داد.

دقیقه ۳۵: مهدی ترابی روی یک ضدحمله با دروازه حریف تک به تک شد، اما ضربه این بازیکن به تور کنار دروازه برخورد کرد و راه به جایی نبرد.

دقیقه ۳۹: شوت بازیکن استقلال به راحتی در دستان بیرانوند قرار گرفت.

نیمه دوم

دقیقه ۵۴: علیرضا بیرانوند با یک عکس‌العمل فوق‌العاده ضربه سر بازیکن استقلال را از روی خط شش قدم با یک دست برگرداند تا این فرصت بسیار خوب حریف از دست برود.

دقیقه ۶۲: یک بار دیگر شوت بازیکن استقلال با اختلاف کم از بالای دروازه بیرانوند راهی اوت شد.

دقیقه ۶۵: تابرزی داولاتمیر اسلاموف هم با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۷۴: نفوذ بازیکنان استقلال به عمق دفاع پرسپولیس این بار جواب داد و سنین سبای در یک موقعیت تک به تک گل مساوی را برای تیم تاجیکستانی به ثمر رساند.

دقیقه ۷۷: بیرانوند یک بار دیگر ناجی پرسپولیس شد و این بار هم یک موقعیت تک به تک را از بازیکنان حریف گرفت.

۲۵۸ ۲۵۸

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا