اخبار ورزشی

کودتا کریم بنزما در عربستان

کودتا کریم بنزما در عربستان

باشگاه الاتحاد عربستان شب گذشته از پایان همکاری با نونو سانتو پس از یک سال و نیم خبر داد. الاتحاد در فصل گذشته لیگ عربستان با هدایت سانتو به مقام قهرمانی دست یافت. به دنبال نتایج ضعیف الاتحاد در فصل جاری این رقابت‌ها روابط بین سانتو، هواداران و رسانه‌ها کمی متشنج شد.

بر اساس گزارش روزنامه الریاضیه عربستان؛ دو روز قبل در بازی الاتحاد برابر نیروی هوایی عراق در چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا در اربیل دوباره در رختکن این تیم میان کریم بنزما، مهاجم فرانسوی با نونو سانتو درگیری لفظی و اختلاف ایجاد شد.

سرمربی الاتحاد با انتقاد شدید از کریم بنزما خطاب به او گفت: تو بازیکن بزرگی هستی اما به نظر می‌رسد در فشار آوردن به حریف تنبلی می‌کنی. بنزما پاسخ داد: فقط با من حرف نزن، با همه بازیکنان صحبت کن. این پاسخ مهاجم فرانسوی سرمربی را خشمگین کرد و با عصبانیت پاسخ داد: شما رهبر تیم، الگوی بازیکنان و مهمترین بازیکن الاتحاد هستید. شما باید ابتکار عمل را به دست بگیرید و الگوی همه بازیکنان باشید.

الریاضیه تأکید کرد نونو سانتو همچنان با رد توجیهات ستاره فرانسوی با تندی با او صحبت کرد. بنزما دو هفته قبل از این اتفاق به مدیران باشگاه اطمینان داده بود که ادامه کار نونو سانتو اهداف بزرگ الاتحاد را برآورده نمی‌کند و حضور او مانع از پیشرفت تیم شده است.

۲۵۱۲۵۱

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا