کرمانشاه

۱۳۵ حلقه چاه غیرمجاز در میان‌دربند کرمانشاه مسدود شد 

۱۳۵ حلقه چاه غیرمجاز در میان‌دربند کرمانشاه مسدود شد 

به گزارش خبرگزاری برگزیده کرمانشاه حمیدرضا کریمی امروز (دوشنبه نهم بهمن ماه) در جمع خبرنگاران، با اشاره به تشدید برخورد با حفر چاه های غیرمجاز در کرمانشاه، اظهارکرد: باتوجه به کاهش شدید بارندگی ها، پیش بینی می شود که تابستان سخت آبی را برای استان پیش رو داشته باشیم.

وی افزود: در این شرایط، باید تا حد امکان بستری را فراهم کنیم که منابع آبی زیرزمینی استان تا حدودی حفظ شود تا در آینده با چالش های جدی تر مواجه نشویم.

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: به این منظور، دستگاه های ذیربط مکلف خواهند بود که نسبت به شناسایی چاه های غیرمجاز در سطح استان اقدام کنند تا پس از طی فرآیندهای قضایی دستور انسداد آنها را صادر کنیم.

وی با بیان اینکه طی چندماه اخیر اقدامات خوبی برای مقابله با چاه های غیرمجاز در سطح استان انجام گرفته، گفت: در این مدت تنها در منطقه میان دربند کرمانشاه طی سه مرحله عملیات ۱۳۵ حلقه چاه غیرمجاز به عمق تقریبی حداقل ۵۰ متر و حداکثر ۱۲۰ با دستور قضایی مسدود شد.

کریمی یادآورشد: این تعداد چاه غیرمجاز در پنج روستای قاقلستان، تپه لری، تاسوره جان، احمد آباد علیا و احمد آباد سفلی حفر شده بودند که به منظور صیانت از آبهای زیرزمینی آنها را مسدود کردیم.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا