هرمزگان

۱۸ اخلالگر نظم عمومی در هرمزگان دستگیر شدند

۱۸ اخلالگر نظم عمومی در هرمزگان دستگیر شدند

به گزارش برگزیده های ایران، «سردار غلامرضا جعفری»، فرمانده انتظامی استان هرمزگان صبح امروز (۲۵ دی ماه) گفت: در راستای پاسخگویی به مطالبات و درخواست های شهروندان جهت برخورد با برهم زنندگان نظم عمومی پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش همه جانبه مأموران پلیس امنیت عمومی استان به منظور پاکسازی نقاط و محلات آلوده، طرح ضربتی ارتقاء امنیت اجتماعی در قالب طرح محله محور با هدف مقابله با ناهنجاری ها به مدت ۴۸ ساعت در محلات مختلف شهرستان بندرعباس اجرا شد.

این مقام ارشد انتظامی استان اضافه کرد: در این طرح در چند عملیات ضربتی ۱۸ نفر از مخلان نظم عمومی و متهمان فراری و تحت تعقیب قضائی و انتظامی که با ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان ایجاد مزاحمت می کردند دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با تأکید بر هماهنگی پلیس و مرجع قضائی در استمرار اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده و برخورد با قانون شکنان، از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه موارد سوء امنیتی مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و پاکسازی محلات اقدام شود.

۴۶

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا