آذربایجان غربی

۶۰ هزار کارت ملی هوشمند بدون متقاضی در دفاتر پیشخوان آذربایجان‌غربی!

۶۰ هزار کارت ملی هوشمند بدون متقاضی در دفاتر پیشخوان آذربایجان‌غربی!

سعید احمدی گفت: افرادی که برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند با کد دستوری #۶۰۹۰*۴* و درج کد ملی خود، از وضعیت کارت هوشمند ملی خود اطلاع یابند.

وی اضافه کرد: از دی سال گذشته، روند صدور کارت هوشمند ملی در سراسر کشور به ویژه آذربایجان‌غربی سرعت گرفته و کارت‌های معوقه بسیار زیادی صادر و تحویل متقاضیان شده است.

مدیرکل ثبت احوال آذربایجان‌غربی ادامه داد: تاکنون ۹۲ درصد واجدان شرایط در استان، کارت ملی هوشمند خود را دریافت کرده‌اند که این رقم روز به روز در حال افزایش است.

احمدی اظهار کرد: همچنین ۹۹ درصد واجدان شرایط دریافت کارت ملی هوشمند در آذربایجان‌غربی مراحل ثبت نام را انجام داده‌اند که روند صدور کارت‌های آنان در جریان است.

وی یادآور شد: در آذربایجان‌غربی بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هستند که از این تعداد، نزدیک به ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر کارت هوشمند دریافت کرده‌اند.

احمدی با بیان اینکه با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده، کاربردهای کارت هوشمند ملی در آینده بسیار بیشتر خواهد شد، گفت: همه افرادی که تاکنون ثبت نام نکرده‌اند، برای دریافت کارت به درگاه‌های اینترنتی یا دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنند.

۴۶

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا