اخبار ورزشی

اسلام جاهدی: هدف اصلی‌ام شاد کردن دل مردم ایران و به اهتزاز درآوردن پرچم کشورم بود

اسلام جاهدی: هدف اصلی‌ام شاد کردن دل مردم ایران و به اهتزاز درآوردن پرچم کشورم بود

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری برگزیده های ایران از هانگژو، اسلام جاهدی پس از کسب مدال طلا در مسابقات قایقرانی اظهار داشت: خدا را شاکرم پس از گذران چندین سال سخت و هدف گذاری برای این روز، توانستم دل مردم شریف ایران و هم استانی های خودم در هرمزگان و بندرعباس را شاد کنم و در اختتامیه مسابقات قایقرانی به مدال طلا برسم.

وی افزود: من چندین سال در آسیا عناوین قهرمانی را کسب کرده بودم اما رقابت در بازی‌های آسیایی سخت تر بود. البته هدف اسلام فقط کسب مدال طلا نبود بلکه هدف اصلی شاد کردن دل مردم ایران و به اهتزاز درآوردن پرچم کشورم بود. تا در نهایت در رنکینگ و جدول مدالی، جایگاه ایران ارتقا یابد.

جاهدی با اشاره به اینکه این مدال را تنها نگرفته است، گفت: این مدال تنها برای من نیست، از بالاترین فرد در فدراسیون تا نفرات دیگر از جمله بچه‌های رستوران، کارگاه و … در این مدال سهیم هستند، زیرا در کنار اسلام بودند. بچه‌های هرمزگان و بوشهر که پیام های آن ها برای من قوت قلب بوده است.

جاهدی درباره اینکه آیا در پارا المپیک هم حضور خواهد داشت، گفت: دو ماه پیش توانستم تقریبا حضورم در پارالمپیک را ۹۹ درصد قطعی کنم، فقط باید در مسابقات رنکینگ دار سال آینده در مجارستان حاضر شوم تا بتوانم مجوز قطعی پارالمپیک را کسب کنم.

مدال آور طلایی ایران در پاراکانو درباره اینکه آیا قول مدال در پارالمپیک را می دهد، عنوان کرد: قول ۱۰۰ درصد نمی‌توانم برای مدال طلا بدهم اما اسلام همیشه تلاش کرده و از چیزی کم نمی گذارد و آن را اثبات کرده است.

جاهدی: هدف اسلام نه فقط کسب مدال طلا بلکه شادکردن دل مردم ایران بود.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا