اخبار ورزشی

افشا کننده فساد شرط‌بندی کالچو، تحت پیگرد قانونی قرار گرفت

افشا کننده فساد شرط‌بندی کالچو، تحت پیگرد قانونی قرار گرفت

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، فابریتزیو کرونا، خبرنگار ایتالیایی که برای اولین بار از فعالیت تعدادی از فوتبالیست‌های ایتالیایی در سایت‌های شرط‌بندی غیرقانونی پرده برداشت، از سوی دادستان شهر میلان به اتهام افترا تحت پیگرد قانونی قرار گرفت.

کرونا که جزو خبرنگاران نه چندان مطرح ایتالیایی – حداقل در عرصه بین‌المللی محسوب می‌شد – بعد از افشارگری درباره شرط‌بندی غیرقانونی نیکولو فاجولی، ساندرو تونالی و نیکولو زانیولو که هر سه به تخلفات خود اعتراف کرده‌اند، نام چند بازیکن دیگر هم به عنوان متخلف ذکر کرد که با واکنش آنها مواجه شد. استفان الشعراوی مهاجم رم و نیکولو کاساله از لاتزیو جزو این افراد بودند که از کرونا شکایت کرده‌اند و اکنون دادستان شهر میلان با استناد به همان شکایات، پرونده خبرنگار ایتالیایی ملقب به «سلطان پاپاراتزی»  را در دست بررسی قرار داده است. با وجود ادعای کرونا درباره الشعراوی و کاساله، هیچ‌یک از این دو بازیکن تحت پیگرد قرار نگرفته‌اند و به همین دلیل هم وکلای آنها تصمیم به شکایت علیه کرونا گرفته‌اند.

عذرخواهی از ستاره اینتر بابت اتهام همدستی با متخلفان شرط‌بندی

الشعراوی پس از بازی روز یکشنبه رم مقابل مونتزا که در آن گل دیرهنگام منجر به پیروزی جالوروسی را زد و گلزنی‌اش را با چشمانی گریان جشن گرفت، به خبرنگاران گفت: این گونه تهمت‌ها دردناک هستند چون چیزهایی را به شما نسبت می‌دهند که اصلاً واقعیت ندارد، هرچند وجدان من درباره خودم و آنچه انجام داده‌ام راحت است.

/

 

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا