اخبار روز

بازگشت ۴ پرواز تهران ـ مشهد به‌دلیل مه‌گرفتگی‌/ هشدار فرودگاه مشهد‌ به‌ زائران و مسافران

بازگشت ۴ پرواز تهران ـ مشهد به‌دلیل مه‌گرفتگی‌/ هشدار فرودگاه مشهد‌ به‌ زائران و مسافران

– اخبار استانها –

به‌گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از مشهد به نقل از روابط‌عمومی فرودگاه‌های خراسان‌رضوی، حسن جعفری با بیان اینکه در حال حاضر به‌منظور افزایش ایمنی پروازها، با توجه به کاهش دید افقی در سطح‌ شهر مشهدمقدس و مه‌گرفتی، پروازهای فرودگاه مشهد تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد، اظهار داشت: دو پرواز ۸۷۵۸ و ۸۷۶۸ تهران-مشهد هواپیمایی چابهار و پرواز ۶۰۲ تهران-مشهد هواپیمایی آسمان به تهران بازگشت.

سخنگوی فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی افزود: همچنین در پی کاهش دید افقی به کمتر از ۴۰۰ متر در فرودگاه مشهد، پرواز ۰۲۶ تهران- مشهد هواپیمایی کاسپین نیز در فرودگاه سبزوار فرود آمد.

هشدار فرودگاه مشهد‌ به‌ زائران و مسافران

اداره‌کل فرودگاه‌های استان خراسان‌رضوی از مسافران‌ خواست‌ پیش از‌ عزیمت‌ به فرودگاه مشهد با اطلاعات‌ پرواز‌ تماس حاصل کنند.

به‌منظور افزایش ایمنی پروازها، با توجه به کاهش دید افقی در سطح‌ شهر مشهدمقدس و مه‌گرفتی، پروازهای فرودگاه مشهد تا اطلاع ثانوی انجام نخواهد شد.

در همین‌ راستا زائران و مسافران، پیش از عزیمت به‌ فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهدمقدس با اطلاعات پرواز فرودگاه با شماره ۱۹۹ یا تلفن مستقیم ۰۵۱۳۳۴۰۰۰۱۹ الی ۲۳ تماس حاصل کنند.

/۲۸۲/.

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا