لرستان

 تفاهم نامه همکاری طرح داناب وگسترش سواد آبی در استان لرستان مبادله شد

 تفاهم نامه همکاری طرح داناب وگسترش سواد آبی در استان لرستان مبادله شد

به گزارش برگزیده های ایران لرستان ،در این جلسه حسن نژاد مدیر عامل شرکت آب منطقه ای لرستان، ضمن مرور چالش های اصلی آب استان نظیر تخلفات مربوط به آب های سطحی و زیرزمینی و محدودیت های موجود در حوزه منابع آب، بر ضرورت ارتقای فرهنگ جامعه و سواد آبی با هدف مشارکت همه افراد در مسیر حفاظت و صیانت از منابع آب تاکید نمود.

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای لرستان ضمن تقدیر از همکاری خوب اداره کل آموزش و پرورش استان در سال های گذشته، خواستار ارتقای این همراهی و توسعه فعالیت های آموزشی برای آینده سازان کشور گردید.

دکتر محمودوند، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان، با اشاره به اقدام ارزشمند شرک آب منطقه ای لرستان در خصوص اجرای طرح های خلاقانه سواد آبی در مدارس و حضور موثر این مجموعه در راستای ارتقای دانش و بینش دانش آموزان، طرح سواد آبی را در راستای ساحت های سند تحول بنیادین ارزیابی نموده و از اهتمام کامل این نهاد در اجرای طرح خبر داد.

در ادامه، تفاهم نامه همکاری میان دو مجموعه مبادله گردید تا زمینه همکاری هر چه بیشتر در عرصه گسترش سواد آبی میان دانش آموزان و خانواده های آنها در استان لرستان بیش از پیش فراهم آید.
شایسته ذکر است که استان لرستان جزو استان های پیشرو در اجرای برنامه های آموزشی مرتبط با منابع آب در میان خانواده بزرگ آموزش و پرورش می باشد.

۴۶

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا