اجتماعی

دستاوردهای دولت شهید رئیسی در صنعت دارویی

دستاوردهای دولت شهید رئیسی در صنعت دارویی

– اخبار اجتماعی –

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برگزیده های ایران، سید حیدر محمدی درباره اقدامات صورت گرفته در حوزه سلامت در دوره ریاست جمهوری آیت الله رئیسی اظهار کرد: اقدامات بسیار بزرگی در حوزه سلامت اتفاق افتاد که افتتاح ۱۷ خط دارویی جدید و رونمایی از چندین داروی دانش بنیان، اجرای طرح دارویار در سال ۱۴۰۱، تولید بسیاری از محصولات دانش بنیان های‌تک (با فناوری بالا) حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی از جمله دستگاه شتاب‌دهنده خطی، دستگاه سی‌تی اسکن، دستگاه الکتروشوک، ونتیلاتور تنفسی، ماشین‌های بیهوشی، دستگاه‌های دیالیز تخصصی پزشکی و بسیاری از ملزومات مصرفی با همت شرکت‌های دانش بنیان‌ و حمایت‌های بی‌بدیل ایشان انجام شد.

وی افزود: حمایت‌های ایشان در توسعه امنیت غذایی و فرمایشات و رهنمودهای مکرر در لزوم ارتقای امنیت غذا و اطلاع‌رسانی به مردم در خصوص دسترسی به غذای سالم و کمک همه دستگاه‌ها برای تامین و بالا بردن دسترسی مردم به غذای سالم در روزهای آخر سال ۱۴۰۲ را فراموش نمی‌کنیم.

رئیسی برای سلامتی مردم چه کرد؟

رئیس سازمان غذا و دارو ادامه داد: پیگیری‌های مکرر رئیس جمهور فقیدمان برای حمایت از تولید و تولیدکنندگان و توصیه برای در اولویت قرار دادن سلامت مردم و تامین دارو، تجهیزات و شیرخشک نوزادان به دستگاه‌ها و دستورات مکرر برای پرداخت اعتبارات به قید فوریت برای حوزه سلامت و بسیاری از حمایت‌های دیگر ایشان باعث شد که ما امروز خلأ حضوشان را دوچندان حس کنیم.

محمدی گفت: امروز قطعا جمهوری اسلامی ایران یک یار بی بدیل و یک مجاهد بزرگ رااز دست داد و امیدوارم در نزد خداوند متعال و جوار سیدالشهدا آرام بگیرند. در پایان از خداوند متعال صبر و اجر جمیل را برای خانواده معزز ایشان، هیئت همراه و محبین و مردم عزیز ایران مسئلت دارم.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا