اجتماعی

فارس من| ۷ هزار امضا برای برخورد با روزنامه‌نگار هتاک به شهید سلیمانی

گروه حقوقی و قضایی برگزیده های ایران- همزمان با ایام دومین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، انتشار توییت‌های توهین‌آمیز یک روزنامه‌نگار درباره شهید سلیمانی سبب خشم و اعتراض بسیاری از دوستداران این قهرمان ملی و امتی شده است.

در همین راستا پویشی با عنوان «برخورد با روزنامه‌نگار هتاک به شهید سردار حاج قاسم سلیمانی» در سامانه «فارس من» ایجاد شده است که تا کنون بیش از ۷ هزار نفر از آن حمایت کرده‌اند.

حامیان این پویش با محکوم کردن اظهارات ناشایست و هتاکانه این خبرنگار، خواستار برخورد قاطع دستگاه قضا با فرد هتاک شده‌اند.

ایجادکننده این پویش در گفت‌وگو با خبرنگار برگزیده های ایران اظهار کرد: این خبرنگار سوابق متعددی در توهین به شخصیت‌های ملی ما دارد و قبلا به شهید حججی، آیت الله مصباح، آیت الله بهجت و دیگران بزرگان نیز اهانت کرده است.

وی افزود: آقای مهرانی روز ۹ دی به حاج قاسم توهین کرد و گفت که حاج قاسم جزء سرکوبگران مردم در فتنه ۸۸ بوده است. به همین خاطر ما با تعدادی از دوستان تصمیم گرفتیم که کمپینی برای مطالبه برخورد با این توهین زشت ایجاد کنیم که با حمایت گسترده مردم نیز همراه شد.

ایجاد کننده کمپین «برخورد با روزنامه‌نگار هتاک به شهید سردار حاج قاسم سلیمانی» تأکید کرد: البته بحث ما برخورد با این این یک نفر هم نیست. مطالبه ما این است که برای مجازات توهین‌کنندگان به قهرمانان ملی ما قانونی تصویب شود یا اگر وجود دارد اجرا شود تا کسی به خودش جرأت ندهد که به راحتی به شخصیت‌های بزرگ ملی ما مانند آیت الله بهجت، آیت الله مصباح و شهید سلیمانی توهین کند.

برگزیده های ایران بنابر رویه خود در پیگیری پویش‌های پُرحمایت سامانه «فارس من»، این پویش را از مسئولان قضایی مربوطه پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا