اجتماعی

مرگ مشکوک مرد ۴ روز پس از ترک خانه!

مرگ مشکوک مرد ۴ روز پس از ترک خانه!

– اخبار اجتماعی –

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برگزیده های ایران، روز ۳۱ اردیبهشت‌ ماه امسال، کشف جسد مردی داخل یک خودروی پژوپارس در خیابان جدی اردبیلی از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش  داده شد که با اعلام این خبر مأموران کلانتری ۱۵۴ چیتگر و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی برای تحقیقات میدانی راهی محل حادثه شدند.

تیم جنایی در صندلی جلوی خودرو با جسد مردی حدوداً ۴۲ساله مواجه شدند که به‌دلایل نامشخصی فوت کرده بود؛ گزارش پزشک صحنه نیز نشان می‌داد که از زمان مرگ مرد جوان ۳ تا ۴ روز گذشته است.

قتل مرد جوان به‌خاطر بازی “خرس‌وسطی” در جنوب تهران!

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت که متوفی که حقوقدان بوده ۴ روز قبل بدون اطلاع قبلی از خانه بیرون رفته و دیگر بازنگشته است که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت اما از سوی دیگر فرضیه مصرف دارو نیز پررنگ است.

پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، مأموران پلیس مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه بررسی‌های خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

به گزارش برگزیده های ایران، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.

/+

 
سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا