مناطق آزاد

تقدیر داود عزیزی از میزبانی کیش در مسابقات تور جهانی تنیس

تقدیر داود عزیزی از میزبانی کیش در مسابقات تور جهانی تنیس

به گزارش برگزیده های ایران از کیش : داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس کشور از سرگیری مسابقات تنیس “پرو تور جهانی” پس از هشت سال وقفه در جزیره کیش؛ از تمام مساعی، همت والا و پشتیبانی‌های بسیار ارزشمند سازمان منطقه آزاد کیش در برگزاری شایسته این رقابت ها، قدردانی کرد.

به گفته عزیزی، میزبانی شایسته جزیره کیش آغازگر حرکت نو برای از سرگیری مهمترین رویدادهای جهانی ورزش حرفه ای تنیس در ایران خواهد بود و این تلاش‌ها؛ فدراسیون جهانی تنیس را به انتشار بالاترین درجه ارزیابی در کیفیت فنی و برگزاری رقابت های پرو تور جهانی کیش متقاعد کرده که این امر مهم ایجاد روحیه نشاط در جامعه بزرگ تنیس ایران را به دنبال داشته است.

عزیزی در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: امیدوارم سازمان پرتلاش و پرتوان منطقه آزادکیش با استعانت از الطاف خداوند متعال تحت مدیریت سعید پورزادی؛ همواره میزبانی شایسته و برگزار کننده مهمترین رویدادهای بین المللی ورزشی همچون تور جهانی تنیس مردان باشد.

گفتنی است فدراسیون جهانی تنیس هفته گذشته پس از دریافت گزارش سرداور مسابقات در پیامی، از برگزاری رقابت‌های تور جهانی تنیس به میزبانی کشورمان در جزیره کیش ابراز رضایت کرد و پوشش رسانه‌ای و داوری مطلوب و عملکرد عالی مدیر مسابقات را از دیگر نکات بارز و قابل توجه در این میزبانی عنوان کرد.

مسابقات تور جهانی تنیس با شرکت ۹۰ ورزشکار از ۲۳ کشور جهان در روزهای ۱۳ تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۱در جزیره کیش برگزار شد.

۴۶

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا