اصفهان

شناسایی ۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان

شناسایی ۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان

به گزارش برگزیده های ایران از اصفهان و بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۱۷۲ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه مراجعه کرده‌اند که از این تعداد ۱۷ بیمار مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است و در این بازه زمانی ۱۲ نفر در مراکز درمانی بستری شده‌اند.

در حال حاضر نیز ۴۷ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که سه بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان قرار گرفته‌اند.

همچنین طی ۲۴ ساعت اخیر نیز ۲۰ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند و در شهرستان‌های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی کرونا ثبت شده که مشکوک به کرونا بوده است.

وضعیت کرونایی شهرستانهای اصفهان

گفتنی است بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت در زمینه رنگ بندی شهرهای کشور در خصوص شیوع کرونا، نایین شهرستان در وضعیت نارنجی، شهرستان‌های اردستان، بوئین میاندشت، چادگان و فریدن در وضعیت زرد و مابقی شهرستانها در وضعیت آبی کرونا ثبت شده است.

بر اساس اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاکنون موردی از ابتلا به زیرسویه‌های جدید اومیکرون در استان اصفهان مشاهده نشده است اما احتمال می رود دو تا چهار هفته آینده، سویه‌های جدید کرونا در اصفهان غالب شود.

۴۶

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا