فارس

معلمان جهرمی با پلتفرم های جدید آموزشی آشنا شدند

به گزارش برگزیده های ایران از جهرم، کارگاه های مهارت افزایی معلمان متوسطه اول و دوم جهرم در دو بخش مجازی پلتفرم رسمی آموزش و پرورش «شاد» و بخشی دیگر به صورت حضوری در پژوهش سرای دکتر برنا برگزار شده است، در این کارگاه ها، معلمان با پلتفرم هایی تدریس آنلاین از جمله شاد، اسکای روم وغیره آشنا شده اند، و در ادامه روش های تولید محتوای ویدیویی با رایانه و موبایل مورد تدریس قرار گرفت. 

رامین کامجو، مدرس این آموزشگاه ها در رابطه با برگزاری این کارگاه‌ها گفت: در تلاش هستیم روش ها و برنامه های آموزشی به روزی که در دنیا به کار گرفته می شود و در ایران نیز قابل استفاده هست را به جدول این آموزش ها بیافزاییم. این کارشناس اداره آموزش و پرورش جهرم،  پیامدهای اصلی این کارگاه را آشنایی بهتر معلمان با آموزش مجازی و تولید محتوای ویدیویی دانست.

وی افزود: برگزاری این کارگاه ها باعث افزایش خلاقیت معلمان در تدریس و مهمتر از این موضوع، باعث افزایش یادگیری دانش آموزان در دروس مختلف  شده است.
کامجو ادامه داد: از سوی دیگر افزایش  و برگزاری بیشتر این کارگاه ها باعث بهبود کیفیت تولید محتوا در فضای مجازی میشود.

مدرس این کارگاه ها گفت: ضبط کردن و بارگذاری این آموزش ها در سایت های آپارات، تماشا و را در نظر داریم، تا تمامی معلمان بتوانند از این آموزش ها استفاده کنند.

انتهای پیام/ف
 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا